Systemy wypełniaczy papierowych SpeedMan®

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem wypełniacza papierowego do paczek SpeedMan® oraz maszyn SpeedMan® na terenie Polski.

Urządzenia SpeedMan® są chronione prawem patentowym!

SpeedMan® MAX

UŻYWAJ BEZPŁATNIE

Maszyna do produkcji wypełniacza do pakowania  SpeedMan®MAX

Zobacz więcej

SpeedMan® BOX

gwarancja najlepszej ceny!

Wypełniacz papierowy do pakowania SpeedMan®Box 450 metrów

Zobacz więcej

SpeedMan® Classic

UŻYWAJ BEZPŁATNIE

Maszyna do produkcji wypełniacza do pakowania SpeedMan®Classic

Zobacz więcej

SpeedMan® Pro

UŻYWAJ BEZPŁATNIE

Maszyna do produkcji wypełniacza do pakowania SpeedMan®Pro 

Zobacz więcej

SpeedMan® PaperJet

UŻYWAJ BEZPŁATNIE

Maszyna do produkcji wypełniacza do pakowania  SpeedMan®PaperJet 

Zobacz więcej

SpeedMan® Classic

SpeedMan® Classic jest małym i łatwym w obsłudze podajnikiem papieru nie wymagającym podłączania energii. Jest idealnym wyborem przy pakowaniu około 10 paczek dziennie na stanowisku.

SpeedMan® Classic jest najmniejszym urządzeniem w systemie SpeedMan®. Może być używany praktycznie wszędzie i co najważniejsze nie wymaga podłączenia zasilania. Jego kompaktowy rozmiar jest idealny do małych pomieszczeń i stacji pakowania. Wystarczy pociągnąć za wypełniacz papierowy, oderwać i włożyć bezpośrednio do przygotowywanej paczki.

Jest idealnym rozwiązaniem dla sklepów internetowych, małych centrów logistycznych lub tam gdzie nie możemy podłączyć energii elektrycznej.

Maszyna do wypełniacza papierowego SpeedMan® Classic jest wypożyczana bezpłatnie przy rocznym zużyciu minimum 33 rolek papieru /1 paleta.

Maszyny SpeedMan® są produkowane w Niemczech.

SpeedMan® Pro

Elektryczny system produkcji wypełniaczy papierowyrch SpeedMan® Pro jest idealny dla wszystkich pakujących duże ilości produktów dziennie. Duża szybkość pracy którą osiąga urządzenie pozwala znacząco przyśpieszyć proces pakowania oraz spełnia wszystkie wymogi ergonomiczne profesjonalnych stacji pakowania.

Maszyna do produkcji wypełniacza papierowego może być sterowana za pomocą przełącznika nożnego i z płynną regulacją prędkości pracy. SpeedMan®  Pro może być używany zarówno w zdecentralizowanej jak i centralnej stacji pakowania. Dla większej mobilności można użyć modelu wyposażonego w baterie elektryczne.

Maszyna do wypełniacza papierowego SpeedMan® Pro jest wypożyczana bezpłatnie przy rocznym zużyciu minimum 99 rolek papieru /3 palety.

Maszyny SpeedMan® są produkowane w Niemczech.

SpeedMan PaperJet®

Najbardziej zaawansowany system SpeedMan. Wytwarzany wypełniacz papierowy jest bardzo sztywny i przeznaczony do pakowania ciężkich przedmiotów.

Maszyna PaperJet® sama produkuje wypełniacz – czyli wpisujemy jaką długość wypełniacza potrzebujemy oraz ile kawałków i maszyna sama przygotuje żądane ilości /np. 100 sztuk po 70 cm i 100 sztuk po 30 cm/.

Dzięki dużej szybkość pracy którą osiąga urządzenie doskonale nadaje się jako centralna stacja wytwarzania wypełniacza.

Główną zaletą maszyny jest też paletowy system ładowania papieru. Podstawiamy pełną paletę papieru i maszyna pobiera sama papier bez konieczności przeładowywania. Dzięki temu rozwiązaniu zaoszczędzisz czas oraz pieniądze!

Maszyny PaperJet® są produkowane w Niemczech.

Papier SpeedMan®

Papier SpeedMan® jest w 100% ekologiczny i biodegradowalny. Został wyróżniony etykietą „Blue Angel”. Jest produkowany z makulatury, zgodnie z normami ISO 50001 według najnowszych standardów środowiskowych.

csm_blauer_engel_d1c61da93c

Dostarczany jest w rolkach / na palecie mieści się 33 rolki papieru.

szerokość rolki – 390 mm
Oferujemy papier o gramaturze 70 g/m2 – około 450 metrów bieżących,
lub ewentualnie o gramaturze 90 g/m2 – około 350 metrów w rolce.

Konfiguracje SpeedMan®

Modułowa konstrukcja mocowania pozwala na dowolne ustawienie maszyny na stole roboczym. Wystarczy, że wybierzesz pasującą Ci konfigurację a urządzenie dopasuje się idealnie do Twoich potrzeb.

Jeżeli nie wiesz jakie mocowanie wybrać, nie martw się – podczas testu pokażemy różne rozwiązania i będziesz miał czas żeby wybrać to najbardziej odpowiednie.