SpeedMan FLEX

Speedman® FleX to wyjątkowo szybki, pół-automatyczny system do produkcji wypełniacza papierowego – przeznaczony do profesjonalnego zabezpieczenia przewożonych towarów podczas transportu.

Dzięki stosunkowo niewielkim rozmiarom urządzenie Speedman® FleX można zastosować nawet na bardzo ciasnych stanowiskach do pakowania, a dobór odpowiednich mocowań pozwoli na maksymalne zwiększenie ergonomii pracy.

Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów z serii SpeedMan®, sterowanie SpeedMan® FleX jest niezwykle proste i intuicyjne. Funkcja automatycznego cięcia znacznie ułatwia użytkownikowi wyjmowanie papieru wypełniającego, przyspieszając proces pakowania. Dodatkowo Speedman® FleX posiada funkcję „pobierania”, dzięki której wypełniacz określonej długości jest produkowany za każdym razem, gdy pracownik wyciągnie poprzedni kawałek.

Używając naszego papieru SpeedMan® pomagasz chronić środowisko. Papier ten składa się w 100% z makulatury oraz zdobył nagrodę Blue Angel (Blaue Engel), która przyznawana jest produktom wyjątkowo przyjaznym środowisku. Papier SpeedMan® to najbardziej ekologiczny wypełniacz dostępny na rynku.

www.zapako.pl

ZAPAKO [+] team