6 czerwca 2023

Wyposażenie stanowiska do pakowania

Profesjonalne wyposażenie stanowiska do pakowania, pozwala na szybką, ergonomiczną i nieprzerwaną pracę. Elementy wyposażenia takie jak stoły, drukarki, podajniki do wypełniacza, czy dyspensery do taśmy muszą być wygodne i niezawodne, by maksymalnie zoptymalizować czas pakowania. W tym artykule przybliżymy naszą wizję idealnego stanowiska do pakowania.

wyposazenie stanowiska do pakowania od zapako

Modułowe stoły do pakowania Ergo-line

Wyposażenie stanowiska do pakowania zaczyna się od stołów do pakowania. Proponowane przez Zapako stoły do pakowania niemieckiej marki Ergo-line to najwyższej jakości stanowiska modułowe. Projekty stacji do pakowania tworzymy z myślą o jak największej wygodzie a stół dopasowujemy całkowicie do potrzeb klienta. A więc, elementy takie jak wymiary blatu, ułożenie półek, uchwyt na monitor, czy wałek na rolkę materiału do owijania – wszystko dostosowujemy do procesu logistycznego oraz warunków panujących na magazynie.

 

Ponadto, modułowa budowa stołów pozwala na dodawanie, przestawianie lub usuwanie elementów, gwarantując elastyczność i gotowość do rozwoju firmy. W celu wizualizacji stanowiska do pakowania przed zamówieniem przygotowujemy szczegółowy projekt 3D. By dowiedzieć się więcej o stołach Ergo-line, sprawdź naszą ofertę.

Drukarki do etykiet Zebra

Kluczowym krokiem przygotowania paczki do wysyłki jest jej oznaczenie. Wyposażenie stanowiska do pakowania powinno zawierać drukarki, które będą pracować płynnie i bezawaryjnie. Dlatego w naszej ofercie posiadamy wyłącznie drukarki marki Zebra – rozwiązania sprawdzone w największych firmach i logistykach w Polsce. Urządzenia te zostały zaprojektowane z myślą o długotrwałej, bezproblemowej pracy oraz maksymalnej wytrzymałości. Dzięki pakietowi oprogramowania Print DNA, drukarki Zebra można łatwo zintegrować, adaptować i nadzorować. Co więcej, są skutecznie zabezpieczone przed atakami IoT, chroniąc przed kradzieżą cennych danych. Zebra to producent z 50-letnim doświadczeniem w dziedzinie druku termicznego, które owocuje najwyższej jakości sprzętem. Sprawdź nasze modele.

Systemy do wypełniaczy papierowych SpeedMan®

Dobór odpowiedniej maszyny do wypełniaczy jest kluczowy dla ergonomicznej i wydajnej pracy przy pakowaniu produktów. Wypełniacz papierowy SpeedMan® to ekologiczny papier z makulatury oraz szybkie i wygodne systemy do pakowania. Szeroki asortyment maszyn SpeedMan® pozwala na dopasowanie wypełniacza papierowego do rodzaju pakowanych towarów. Co więcej, różnorodne opcje integracji ze stanowiskiem do pakowania gwarantują, że wypełniacz będzie zawsze w zasięgu ręki.

 

Co więcej, rolki papieru SpeedMan® to także niezrównana ekologia. Są produkowane w 100% z makulatury, bez dodatków chemicznych oraz w zamkniętym obiegu wody i ciepła, co potwierdza ekologiczna nagroda Blue Angel.

Dyspensery do taśmy papierowej aktywowanej wodą

Do skutecznego, solidnego zamykania paczek polecamy dyspensery taśmy aktywowanej wodą(WAT). Podajniki taśmy podgumowanej BetterPack zostały stworzone z myślą o sprzedawcach i spedytorach dążących do szybkiego i niezawodnego pakowania. Po naklejeniu na karton klej umieszczony na taśmie wnika głęboko w jego strukturę, plombując paczkę i zapewniając solidne wiązanie. 

 

Według niezależnych testów praca z podajnikami z serii BetterPack jest o 21% skuteczniejsza od pracy z dyspenserem ręcznym i taśmą plastikową. Dlatego też z tego rozwiązania korzystają największe logistyki na świecie (np. Amazon).

Profesjonalne wyposażenie stanowiska do pakowania to inwestycja w przyszłość

Wyposażenie stanowiska do pakowania w wytrzymały, niezawodny i ergonomiczny sprzęt to inwestycja, która będzie owocowała wydajną pracą przez długie lata. Przedstawiliśmy stoły oraz urządzenia, które są wykorzystywane zarówno w magazynach mniejszych firm jak i ogromnych logistykach obsługujących tysiące paczek dziennie. Każdy z przedstawionych elementów charakteryzuje się ergonomiczną pracą, wytrzymałością oraz elastycznością, która pozwoli na rozwój i adaptację do zmieniających się potrzeb firmy i obsługę coraz większej ilości wysyłek.

 

Zachęcamy do obejrzenia filmu prezentującego stanowiska marki Ergo-line oraz jeden z systemów do wypełniacza papierowego SpeedMan® Pro.

Zobacz również

Verified by MonsterInsights