7 lutego 2023

Papierowa taśma pakowa — Wytrzymalsza i tańsza alternatywa dla taśmy plastikowej?

Szukasz rozwiązań, które zoptymalizują koszty i czas pakowania paczek? Koniecznie przyjrzyj się taśmom aktywowanym wodą i dyspenerom BetterPack. Papierowa taśma aktywowana wodą zapewni trwałe, solidne zabezpieczenie paczki oraz jest oszczędniejsza i bardziej estetyczna od tradycyjnej taśmy plastikowej.

najlepsza taśma pakowa

Wiele firm waha się przejść na taśmę papierową ze względu na jej mniejszą wytrzymałość i wygodę obsługi od taśmy plastikowej. Takim klientom polecamy taśmę papierową aktywowaną wodą, WAT (Water Activated Tape). Oferujemy papierową taśmę 3-warstwową, wzmacnianą poprzecznymi włóknami. Poniżej przedstawiamy największe zalety papierowej taśmy aktywowanej wodą.

Trwałe zabezpieczenie i zaplombowanie kartonu

Po naklejeniu taśmy oderwanie jej od kartonu jest praktycznie niemożliwe, a wszelkie próby ingerencji są wyraźnie widoczne. Taka plomba jest gwarancją, że zapakowany towar nie dostanie się w niepowołane ręce. Tańszy zamiennik taśmy VOID.

Idealna taśma do dużych i ciężkich paczek

Nasza taśma aktywowana wodą to 2 warstwy kraftowego papieru oraz dodatkowa warstwa włókien krzyżowych i pionowych, które gwarantują solidne zamknięcie na zaledwie jednym kawałku.

Niewrażliwość na trudne warunki pogodowe

W przeciwieństwie do taśm plastikowych, taśma papierowa WAT nie traci swoich właściwości pod wpływem wilgoci czy mrozu i zapewnia trwałe, solidne wiązanie klap kartonu.

Automatyczne dyspensery BetterPack

Szybkie, automatyczne podajniki taśmy papierowej BetterPack 555 błyskawicznie podają dokładną ilość taśmy potrzebną do zamknięcia kartonu, oszczędzając czas i koszty zużycia taśmy.

Estetyka pakowania 

Paczki zaklejone papierową taśmą WAT wyglądają jak „fabrycznie zapakowane”. Taśma papierowa jest w kolorze kartonu i ściśle do niego przylega, nadając paczce profesjonalny i ekologiczny wygląd.

Oszczędność

Wbrew pozorom, papierowa taśma aktywowana wodą pozwala ograniczyć koszty pakowania. Zamiast wielokrotnego owijania, na każdy karton wystarczą zaledwie 2 kawałki taśmy. Dodatkowo, dzięki automatycznym podajnikom można łatwo kontrolować ilość taśmy zużywaną na jedną paczkę.

Jeżeli szukasz rozwiązań, które zoptymalizują koszty i czas pakowania paczek koniecznie przyjrzyj się taśmom aktywowanym wodą i dyspenerom BetterPack. Papierowa taśma aktywowana wodą zapewnia trwałe, solidne zabezpieczenie paczki, nadaje się do ciężkich i dużych paczek, oraz jest oszczędniejsza i bardziej estetyczna od tradycyjnej taśmy plastikowej.

 

Zapraszamy również do obejrzenia prezentacji możliwości taśmy WAT na filmie poniżej oraz do darmowych testów dyspensera BetterPack 555e.

Zobacz również

Verified by MonsterInsights