7 lutego 2023

Papierowa taśma pakowa — Wytrzymalsza i tańsza alternatywa dla taśmy plastikowej?

Szukasz rozwiązań, które zoptymalizują koszty i czas pakowania paczek? Koniecznie przyjrzyj się taśmom aktywowanym wodą i dyspenerom BetterPack. Papierowa taśma aktywowana wodą zapewni trwałe, solidne zabezpieczenie paczki oraz jest oszczędniejsza i bardziej estetyczna od tradycyjnej taśmy plastikowej.

najlepsza taśma pakowa

Wiele firm waha się przejść na taśmę papierową ze względu na jej mniejszą wytrzymałość i wygodę obsługi od taśmy plastikowej. Takim klientom polecamy taśmę papierową aktywowaną wodą, WAT (Water Activated Tape). Oferujemy papierową taśmę 3-warstwową, wzmacnianą poprzecznymi włóknami. Poniżej przedstawiamy największe zalety papierowej taśmy aktywowanej wodą.

Trwałe zabezpieczenie i zaplombowanie kartonu

Po naklejeniu taśmy oderwanie jej od kartonu jest praktycznie niemożliwe, a wszelkie próby ingerencji są wyraźnie widoczne. Taka plomba jest gwarancją, że zapakowany towar nie dostanie się w niepowołane ręce. Tańszy zamiennik taśmy VOID.

Idealna taśma do dużych i ciężkich paczek

Nasza taśma aktywowana wodą to 2 warstwy kraftowego papieru oraz dodatkowa warstwa włókien krzyżowych i pionowych, które gwarantują solidne zamknięcie na zaledwie jednym kawałku.

Niewrażliwość na trudne warunki pogodowe

W przeciwieństwie do taśm plastikowych, taśma papierowa WAT nie traci swoich właściwości pod wpływem wilgoci czy mrozu i zapewnia trwałe, solidne wiązanie klap kartonu.

Automatyczne dyspensery BetterPack

Szybkie, automatyczne podajniki taśmy papierowej BetterPack 555 błyskawicznie podają dokładną ilość taśmy potrzebną do zamknięcia kartonu, oszczędzając czas i koszty zużycia taśmy.

Estetyka pakowania 

Paczki zaklejone papierową taśmą WAT wyglądają jak „fabrycznie zapakowane”. Taśma papierowa jest w kolorze kartonu i ściśle do niego przylega, nadając paczce profesjonalny i ekologiczny wygląd.

Oszczędność

Wbrew pozorom, papierowa taśma aktywowana wodą pozwala ograniczyć koszty pakowania. Zamiast wielokrotnego owijania, na każdy karton wystarczą zaledwie 2 kawałki taśmy. Dodatkowo, dzięki automatycznym podajnikom można łatwo kontrolować ilość taśmy zużywaną na jedną paczkę.

Jeżeli szukasz rozwiązań, które zoptymalizują koszty i czas pakowania paczek koniecznie przyjrzyj się taśmom aktywowanym wodą i dyspenerom BetterPack. Papierowa taśma aktywowana wodą zapewnia trwałe, solidne zabezpieczenie paczki, nadaje się do ciężkich i dużych paczek, oraz jest oszczędniejsza i bardziej estetyczna od tradycyjnej taśmy plastikowej.

 

Zapraszamy również do obejrzenia prezentacji możliwości taśmy WAT na filmie poniżej oraz do darmowych testów dyspensera BetterPack 555e.

Zobacz również

alternatywa dla folii bąbelkowej

22 sierpnia 2023

Ekologiczne zamienniki folii bąbelkowej

Folia bąbelkowa to nieodłączny element współczesnego pakowania i ochrony przed uszkodzeniami podczas transportu. Jej charakterystyczny wygląd, z tysiącami małych bąbelków wypełnionych powietrzem, stał się synonimem bezpiecznego opakowania. Jednakże, wraz z rosnącą świadomością ekologiczną, pojawia się pytanie o zrównoważone zastosowanie tego materiału oraz o poszukiwanie bardziej przyjaznych dla środowiska alternatyw. W tym artykule przyjrzymy się zarówno […]

e commerce pakowanie

16 sierpnia 2023

Jak ekologicznie zapakować delikatne przedmioty do wysyłki?

Wysyłka delikatnych przedmiotów jest wyjątkowo problematyczna. Każdy sprzedawca internetowy wie, że przesyłki przechodzą długą i trudną drogę nim dotrą do klienta. Kurierzy nie mają czasu lub chęci obchodzić się delikatnie z przesyłkami, przerzucając je z miejsca na miejsce i ignorując wszelkie oznaczenia. Niestety, ze względu na tempo ich pracy i dużą ilość paczek, nie da się temu zapobiec.

Verified by MonsterInsights