10 kwietnia 2024

PaperJet® Bridge – nowy przenośnik na targach LogiMAT 2024!

Kolejne udane targi logistyczne LogiMAT 2024 już za nami! Zobacz najnowszy system do transportu wypełniacza PaperJet® Bridge!

Logimat Zapako

Kolejne międzynarodowe targi logistyczne LogiMAT 2024 w Stuttgarcie już za nami. W tym roku na to ogromne wydarzenie przybyło około 76000 osób, by dokonać kompleksowego przeglądu rynku i poznać najnowsze technologie w zakresie pakowania i logistyki. Tym razem, wśród automatycznych systemów do pakowania na naszym stoisku, szczególną uwagę przyciągał PaperJet® Bridge – najnowszy dodatek do serii PaperJet®.

PaperJet® Bridge

Szybki, modułowy i łatwy w użyciu: PaperJet® Bridge to rozwiązanie, które gwarantuje nieograniczoną dostawę papierowych poduszek na stanowiska do pakowania. Nowy, specjalnie podświetlony przenośnik przyciągał uwagę i zaskakiwał błyskawicznym tempem transportu poduszek. Ponadto, w stacji bazowej znajdował się sprawdzony i przetestowany na rynku PaperJet®, który nie ma sobie równych pod względem prędkości produkcji poduszek papierowych. PaperJet® Bridge za naciśnięciem jednego przycisku w ekspresowym tempie dostarczał papierowy wypełniacz do pojemnika na drugim końcu stoiska. Jego niewielkie rozmiary i smukła konstrukcja idealnie wpasowały się w ograniczoną przestrzeń stanowiska na targach, pokazując elastyczność tego rozwiązania.

Co warto wiedzieć o PaperJet® Bridge:

  • Szybki, modułowy i łatwy w użyciu
  • System prowadnic do stałego dostarczania wypełniacza na stanowiska do pakowania
  • Nieprzerwana praca bez zakłóceń
  • Pełne wykorzystanie prędkości PaperJet® do 200 poduszek na minutę
  • Dopasowana do każdych warunków dzięki systemowi modułowemu
  • Niewielkie rozmiary i elastyczne opcje montażu
  • Dowolnie regulowana długość i prędkość poduszek
  • Mocne poduszki wykonane w 100% z certyfikowanego papieru makulaturowego

 

System PaperJet® Bridge zapewnia nieograniczone dostawy poduszek z najwyższą prędkością. System prowadnic w pełni wykorzystuje wydajność PaperJet® wynoszącą 200 poduszek na minutę, a tym samym przyczynia się do zwiększenia wydajności w strefie pakowania. Dzięki temu pobieranie wypełniacza i pakowanie paczek przebiegają płynnie i bez zakłóceń.

 

Dzięki modułowemu systemowi i niewielkim rozmiarom, PaperJet® Bridge można zintegrować z niemal każdą strefą pakowania. Instalację można dostosować i wdrożyć bez zbędnej reorganizacji przestrzeni czy adaptacji obecnych już systemów.

 

Co więcej, system charakteryzuje się cichą pracą a hałas jest generowany tylko bezpośrednio podczas produkcji wypełniacza, co zapewnia komfortowe warunki pracy na magazynie. Dzięki dopracowanej konstrukcji system jest także niezwykle łatwy w utrzymaniu i nie wymaga częstych prac konserwacyjnych.

Automatyczne pakowanie w koperty z VariMailer® Pro

Dodatkowo, na stanowisku ponownie pojawił się także innowacyjny system do pakowania w koperty papierowe VariMailer® Pro. To urządzenie, które automatycznie pakuje i etykietuje produkt. Szczególnie wysoka wydajność i dostosowane do produktu opakowanie wysyłkowe w postaci kopert V-Mail® pomagają zoptymalizować i zautomatyzować proces wysyłki. Odwiedzający nasze stoisko mogli doświadczyć prostej obsługi systemu, która jest możliwa dzięki wyjątkowo przyjaznemu i intuicyjnemu interfejsowi użytkownika.

Ekologiczne materiały w e-commerce

Jak zawsze, zrównoważony rozwój jest kluczowym aspektem naszych produktów. W związku z tym, materiały eksploatacyjne VariMailer® Pro są wykonane z ekologicznej tektury falistej w rolce. Dzięki temu eliminujemy potrzebę magazynowania wielu różnych rodzajów opakowań wysyłkowych, oszczędzając miejsce i czas pracowników. Ponadto, paleta papieru ciągłego ComPackt® dostarcza do PaperJet® aż 7 600 metrów bieżących certyfikowanego papieru makulaturowego, skracając czas wymiany papieru do absolutnego minimum!

Skontaktuj się z nami i pakuj eko!

Już dziś zadzwoń do naszego konsultanta lub użyj formularza, by dowiedzieć się jak pakować szybciej, taniej i bardziej ekologicznie!

Zobacz również

Verified by MonsterInsights