15 czerwca 2023

Nowy akumulatorowy zszywacz do kartonów Bostitch

Nowy akumulatorowy zszywacz do kartonów marki Bostitch umożliwia użytkownikom pełną mobilność i komfort pracy w każdych warunkach. To nowoczesne rozwiązanie jest idealne dla producentów i dystrybutorów oraz pracy w terenie. Brak konieczności korzystania z przewodów pneumatycznych i elektrycznych oraz jednoczesne zachowanie wszystkich zalet elektronarzędzia sprawiają, że zszywacz ten z łatwością poradzi sobie z zamknięciem kartonów jedno- i dwuwarstwowych.

akumulatorowy zszywacz do kartonów

Nieograniczona mobilność zszywania

Nowy akumulatorowy zszywacz do kartonów marki Bostitch umożliwia użytkownikom pełną mobilność i komfort pracy w każdych warunkach. To nowoczesne rozwiązanie jest idealne dla producentów i dystrybutorów oraz pracy w terenie. Brak konieczności korzystania z przewodów pneumatycznych i elektrycznych oraz jednoczesne zachowanie wszystkich zalet elektronarzędzia sprawiają, że zszywacz ten z łatwością poradzi sobie z zamknięciem kartonów jedno- i dwuwarstwowych. Załączone w zestawie 2 szybkoładujące akumulatory litowo-jonowe pozwalają na nieprzerwaną pracę przez cały dzień oraz nieograniczone pole manewru. Nadaje się idealnie zarówno do pracy przy linii produkcyjnej jak i w terenie.

Uniwersalne długości zszywek i zacisk regulacja zacisku

Narzędzie można szybko i łatwo przestawić na pracę z inną długością zszywki (długość nóżek 18-22 mm). Co więcej, elektryczny zszywacz Bostitch pozwala na dostosowanie rodzaju zacisku oraz regulację głębokości zszywania. Dzięki temu możemy mieć pewność, że towar nie zostanie uszkodzony a kartony będą zamknięte solidnie i dotrą do celu nienaruszone.

Wygoda i niezawodność

Zszywanie kartonów nigdy nie było wygodniejsze! Ogumowane uchwyty zapewniają komfort i pewność obsługi a dodatkowe zabezpieczenie na rączce chroni przed przypadkową aktywacją mechanizmu. Ponadto, jakość wykonania zszywaczy Bostitch zapewnia ich długotrwałą, niezawodną pracę, a magazynek mieszczący do 800 zszywek pozwala na ograniczenie przerw na ładowanie zszywek.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego pracę ze zszywaczem akumulatorowym Bostitch DSA-3522-E.

Zapako Team [+] 

Zobacz również

Verified by MonsterInsights