7 lutego 2023

Koperty tekturowe 3in1 — innowacyjne opakowania do wysyłki małych produktów

Zobacz najnowsze rozwiązanie na rynku e-commerce, które pozwoli Ci ograniczyć ilość opakowań na magazynie oraz zmniejszyć koszty i czas pakowania! Koperty 3in1 to hybrydowe opakowanie, które dopasowuje się do towarów wysyłkowych o różnych rozmiarach i kształtach, oraz pozwala na zrezygnowanie z użycia wypełniaczy.

Koperty tekturowe

Koperty kartonowe 3in1 to nowość na rynku e-commerce. Ich specjalna hybrydowa konstrukcja pozwala na wygodne zapakowanie produktów o różnych rozmiarach bez konieczności używania wypełniacza.

Jest to wygodna alternatywa dla kopert bąbelkowych, foliopaków i małych kartonów, idealna do pakowania małych produktów, która pozwala na ograniczenie pozycji SKU w magazynie.

Koperty tekturowe 3in1 dopasowują się do produktów o każdej grubości:

  • Wersja płaska FLAT pozwala na bezpieczną wysyłkę płaskich przedmiotów.
  • Wersja wybrzuszona ELEVATED pozwala na zapakowanie towaru o większej grubości, utrzymując je na środku koperty i tworząc dodatkową warstwę ochronną na krawędziach.
  • Wersja BOXY, po maksymalnym rozszerzeniu, zachowuje się jak kartonik i pozwala na spakowanie grubszych i nieregularnych przedmiotów.

Praca z nimi jest szybka dzięki samoprzylepnemu zamknięciu oraz wygodna dla klientów dzięki taśmie otwierającej, która ułatwia wyciągnięcie produktów.

 

Dzięki ustandaryzowaniu rozmiarów opakowań i rezygnacji z wypełniaczy szybko odczujesz zmniejszenie kosztów i czasu pakowania.

Zapraszamy do kontaktu w celu poznania dostępnych rozmiarów oraz cennika!

 

ZAPAKO [+] team

Zobacz również

alternatywa dla folii bąbelkowej

22 sierpnia 2023

Ekologiczne zamienniki folii bąbelkowej

Folia bąbelkowa to nieodłączny element współczesnego pakowania i ochrony przed uszkodzeniami podczas transportu. Jej charakterystyczny wygląd, z tysiącami małych bąbelków wypełnionych powietrzem, stał się synonimem bezpiecznego opakowania. Jednakże, wraz z rosnącą świadomością ekologiczną, pojawia się pytanie o zrównoważone zastosowanie tego materiału oraz o poszukiwanie bardziej przyjaznych dla środowiska alternatyw. W tym artykule przyjrzymy się zarówno […]

e commerce pakowanie

16 sierpnia 2023

Jak ekologicznie zapakować delikatne przedmioty do wysyłki?

Wysyłka delikatnych przedmiotów jest wyjątkowo problematyczna. Każdy sprzedawca internetowy wie, że przesyłki przechodzą długą i trudną drogę nim dotrą do klienta. Kurierzy nie mają czasu lub chęci obchodzić się delikatnie z przesyłkami, przerzucając je z miejsca na miejsce i ignorując wszelkie oznaczenia. Niestety, ze względu na tempo ich pracy i dużą ilość paczek, nie da się temu zapobiec.

Verified by MonsterInsights