FOLIOPAKI

NAJSZYBSZY I NAJTAŃSZY SPOSÓB PAKOWANIA

Zapakowanie towaru zajmuje zaledwie kilka sekund, wystarczy włożyć produkt, ściągnąć taśmę ochronną na łączu klejowym i zakleić. Nie potrzeba stosować taśmy klejącej czy innych materiałów spinających.

DOSKONAŁA OCHRONA TOWARU

Foliopaki najlepiej zabezpieczają towar przed zmiennymi warunkami panującymi podczas procesów pakowania, składowania i dostawy do klienta. Jest niezastąpione jako zabezpieczenie przed wilgocią, kurzem, zabrudzeniem i niepowołanymi zapachami.

REKLAMA NA CAŁYM OPAKOWANIU

Cała powierzchnia Foliopaka jest do Twojej dyspozycji, możemy wydrukować dowolną grafikę, treść lub przekaz ściśle korespondujący z filozofią marki. Bardzo prosto możesz wzmocnić wizerunek i postrzeganie firmy, ugruntować relację i komunikację z klientem.

MOŻLIWOŚĆ PONOWNEGO UŻYCIA

BARDZO NISKIE KOSZTY MAGAZYNOWANIA

Foliopaki zajmą o wiele mniej miejsca w Twoim magazynie niż inne alternatywne opakowania np: pudełka, kartony czy koperty bąbelkowe. Możesz je też składować bez obaw że utracą swoje właściwości.

ŁATWOŚĆ PRZENOSZENIA I TRANSPORTOWANIA

Nasze Foliopaki są wyposażone w innowacyjny wzmocniony uchwyt służący do wygodnego przenoszenia i transportowania, a dzięki nieregularnym kształtom nawet duże przedmioty zmieścimy do paczkomatów.

SZEROKA OFERTA ROZWIĄZAŃ

Foliopaki występują w dowolnych grubościach, rozmiarach /w zakresie od 150×200 do 900×600/ i kolorach więc łatwo dopasujesz je do swoich potrzeb. Chętnie pomożemy w doborze optymalnego rozwiązania.

OCHRONA I TROSKA O KLIENTA

Starannie dobrane mieszanki komponentów pozwalają na uzyskanie folii o mocnej i trwałej strukturze odpornej na rozerwanie. Są wolne od uciążliwego specyficznego dla podobnych opakowań zapachu.

WYPRODUKOWANE W POLSCE

Wszystkie oferowane przez nas foliopaki są wyprodukowane w Polsce. Daje to gwarancję najwyższej jakości oferowanych produktów oraz szybkiej realizacji zamówień. Wysyłka na terene UE zajmuje zaledwie kilka dni.

PRODUKCJA FOLIOPAKÓW

Cała produkcja zlokalizowana jest w dwóch fabrykach Polsce a rozbudowany park maszynowy gwarantuje płynną i terminową realizację dostaw.

Materiały używane do produkcji pochodzą od najbardziej uznawanych na rynku producentów: Henkel, Schulman, Brenntag i pozwalają na zachowanie powtarzalności produkcji.

Od wielu lat dopracowywane receptury oraz staranny dobór komponentów i składników gwarantuje najwyższą jakość i trwałość.

SPRZEDAŻ

Obsługujemy firmy z całej Europy.

Jesteśmy częścią międzynarodowej struktury w ramach której posiadamy przedstawicieli w Londynie oraz Moskwie.

Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego rozwiązania i szaty graficznej, a nasi graficy mogą też zaproponować własne rozwiązania w oparciu o Twoje wytyczne.

 

Jeżeli chcesz sprawdzić naszą ofertę, zobaczyć próbki i dowiedzieć się dla jakich firm produkujemy
– skontaktuj się z nami!