Dyspensery do taśmy na wodę

Podajniki taśmy papierowej Better Pack to urządzenia stworzone z myślą o logistykach dążących do szybkiego, skutecznego i estetycznego pakowania. Elektryczny dyspenser taśmy Better Pack 555e jest najczęściej używanym podajnikiem papierowej taśmy na świecie, stosowany zarówno w największych, międzynarodowych logistykach, jak i mniejszych magazynach. 

Urządzenie pozwala na użycie dokładnej ilości taśmy potrzebnej do zaklejenia kartonów o dowolnym rozmiarze, a dwie warstwy papieru oraz wewnętrzna warstwa włókien wzmacniających, gwarantują utrzymanie ciężaru aż 20kg na jednym kawałku. Stworzony ze skrobii ziemniaczanej klej, którym pokryta jest taśma spaja nałożony odcinek z powierzchnią kartonu, dzięki czemu niemożliwe jest jej zerwanie. Taśma spełnia funkcję plomby, która gwarantuje skuteczną ochronę przed kradzieżą zawartości paczki.

Urządzenie podaje odmierzone, odcięte i gotowe do użycia kawałki taśmy z aktywowanym wodą klejem, a specjalna grzałka pozwala na skuteczne zaklejanie kartonów w dowolnej temperaturze. Istnieje również możliwość zaprogramowania podajnika na konkretne długości, co umożliwia jeszcze wyższą wydajność.

Coraz większa liczba konsumentów przywiązuje wagę do ekologicznego pakowania. Według raportu E-Izby Odpowiedzialny e-commerce z 2021 roku aż „71% konsumentów zwraca uwagę na to czy dostarczona paczka jest zapakowana w sposób ekologiczny”. Papierowe taśmy są nie tylko widoczną z zewnątrz wizytówką eko-paczki, ale również bardzo wygodnym rozwiązaniem dla klientów, którzy mogą wyrzucić ją razem z kartonem do pojemnika na papier.

Poniżej załączamy film, prezentujący możliwości podajnika Better Pack 555e.